Slimnieku sakraments

Ja kāds no jūsu tuviniekiem ir smagi saslimis, tad aiciniet priesteri, lai slimnieks caur slimnieku sakramentu varētu saņemt nepieciešamās Dieva žēlastības. Neatlieciet to uz vēlāku laiku, jo, esot smagi slimiem, veselības stāvoklis var neparedzēti ātri pasliktināties tā, ka saņemt sakramentus kļūst sarežģīti.

Lasīt tālāk ...

Gatavojoties laulībām

  • Jāpiesakās 6 mēnešus iepriekš pie priestera.
    pr. Jurijs Gorbačevskis – 271 61 137
    pr. Arnis Vizbelis - 264 66 355

Lasīt tālāk ...

Kristīgas bēres

Rīkojiet kristīgas bēres! Tas parāda godu mirušajam (-ai), kā arī visai Jūsu ģimenei. Kad priesteris piedalās bēres, viņš ir vienīgais bēru vadītājs. Izvadot ticīgos ar priesteri, laicīgie pavadītāji nevar ņemt aktīvu dalību. Vēlams, lai arī muzikālais pavadījums būtu no baznīcas.

Lasīt tālāk ...

Kristības un Iesvētības

Kristības notiek sestdienās plkst. 10:00 krievu valodā un plkst. 11:00 latviešu valodā, izņemot dienas, kad iekrīt svētku dievkalpojumi.
Bērni līdz 7 gadu vecumam Kristības sakramentu var saņemt bez sevišķām apmācībām (vecākiem jāaizpilda anketa). Krustvecākiem ir jābūt praktizējošiem katoļiem. Uz kristībām ir jāpieteicas apmēram nedēļu iepriekš jeb agrāk. Apjomīgu Kristības aizbildņu vārdu sarakstu un viņu dzīves aprakstus angļu valodā varat apskatīt catholic.org/saints/stindex.php. Latviešu valodā svēto vārdus var atrast lūgšanu grāmatiņā "Slavējiet Kungu".

Lasīt tālāk ...

Draudzes paziņojumi

Draudzes koris turpina uzņemt jaunus dalībniekus. Mēģinājumi notiek ceturtdienās 19:00 kora telpā (katedrālē) un svētdienās 10:00 pirms Sv.Mises. Nāc un pievienojies mums!
26189762 (Vita)
vitazakse@inbox.lv